فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

وبگردی 20:30،امروزه مساله امنیت اطلاعات به عنوان یکی از مهمترین مسایل در جوامع اطلاعاتی مطرح می باشد. زمانی که هارد دیسکی خراب و از رده خارج می شود معمولا مقدار بسیار زیادی اطلاعات مهم در آن وجود دارد. همچنین در هارد دیسکهایی که در حال کار هستند لازم است که بعضی اوقات اطلاعاتی از روی آن ها برای همیشه برداشته شوند و از بین بروند. بنابراین لازم است که بدانید چگونه می توان اطلاعات حساس و مهم را از روی هاردهای در حال کار، خراب و از کار افتاده پاک کرده و از میان برد.

زمانی كه یك كاربر، فایلی (اطلاعات، عكس، مقاله، فیلم و...) را عمدا یا سهوا از روی رایانه خود پاك می‌كند، این فایل به صورت واقعی از روی سامانه عامل پاك نمی‌شود و فقط در آدرس دهی، سامانه عامل می‌گوید كه فضایی كه فایل پاك شده در آن قرار داشته، خالی و آزاد است. درصورتی كه اطلاعات هنوز روی سامانه به صورت مخفی باقی است اما آدرس در اختیار ما نیست تا بتوانیم فایل مورد نظر را پیدا كنیم.

پاك شدن آدرس‌های فایل، این تصور را در افراد به وجود می‌آورد كه فایل مورد نظر به‌طور كلی پاك شده و در بسیاری از موارد افراد به تصور اینكه فایل شخصی و خصوصی آن ها پاك شده‌است، هارد رایانه خود را به دلایل متعدد در اختیار دیگران و افراد ناشناس قرار می‌دهند.

توسعه‌ی روز افزون استفاده از تجهیزات رایانه ای و حجم بالای اطلاعات از یك سو و گسترش و پیشرفت روش‌های بازیابی اطلاعات از سوی دیگر، افراد و سازمان‌ها را بر آن داشته تا به جهت لزوم حفاظت از اطلاعات، در پی روش‌هایی مطمئن به منظور امحای اطلاعات محرمانه و یا غیرقابل مصرف خویش باشند.

در این راستا شركت نرم افزاری امن پرداز با تكیه به نیروهای متخصص داخل كشور، اقدام به طراحی و تولید نرم افزار امحای فایل نموده است. این برنامه فایل را بگونه ای تخریب می‌كند كه دیگر به هیچ وجه امكان بازگردانی فایل وجود نداشته باشد.
 
وبگردی 20:30 برای حمایت از این محصول کاملا بومی به مدت محدود این نرم افزار را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده،قابل توضیح می باشد که فایل راهنمای نصب به صورت فارسی ارائه شده است
 
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic