فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

اخبار طنز

غلامرضا بیگی را هنگام برگشتن به خانه در حالی که 2 تا نان از نانوایی خریده بود مور حمله یک سگ سفید یک چشم قرار گرفت و چهار نیش سگ پای غلامرضا را پاره کرد به طوری که به استخوان هم رسیده بود و در حالی که  از شدت درد گریه می کرد به نانوایی برگشت و تقاضای کمک کرد و با پای خون آلود به سر خط آمده و با 2 تماس تلفنی هم 110 و هم 115 اورژانس را به روستا آورد و هنگامی که می خواستند اور ابه بیمارستان ببرند هیچ همراهی نداشت چرا که همه در مشهد بودند و هم اکنون در حال بررسی و اثبات بی گناهی خود می باشد .

آیا سگ مقصر اصلی هست یا نه ؟

آیا سگ احتمال تبعید شدنش به کویر هست ؟!

آیا غلامرضا به نان ونوایی میرسد ؟

آیا غلامرضا پایش خوب می شود و سگ هم به جزای اعمالش ؟

 منتظر خبرهای جدید از این حادثه باشید ؟...................ج ط

*محرم و صفر تمام شد.... مردم روستا آماده ی عروسی ها باشید!!! آقایون دامادها بابا اینقدر اول زندگی پول خرج نکنید . ول خرجی اول زندگی ممنوع!!!!

*قیمت قصابی های روستا با هم یکی نیست. یکی گوشت را فلان قیمت می دهد یکی دیگر از اون قصابی بیشتر می دهد

بابا یکم رقابت داشته باشید

*تعجب نکنید!!! اگر دستی شکست یا پاهی شکست بابا 35نفر در یک میدان فوتسال بازی می کنند ببین چه خبره اگه تلفات ندیم خدا را باید شکر کنیم. اووَ !!!!!!!!

*تیم های فوتسال رجب زاده و ابراهیم پور خود را کشته اند هر دو روز مسابقه . ببین چه قوانین داره بازی تا 15 گل می باشد(کلا قوانین فوتسال بی خیال بابا شاید تا شب طول بکشه اگه کشید آقای شوراها نور افکن ها را فراموش نکنید!!!

* وبلاگ بسیج راه اندازی شد انگار نه انگار اصلا بروز نمیشه...شما که عرضه مدیریت یک وبلاگ را ندارید پس چرا وبلاگ درست می کنید یعنی می خواهید بگید ماهم وبلاگ داریم بابا فهمیدیم دارید با شما هستم آقای فلان!!!

زمین فوتسالی سیمان شد خرج اضافی بود که هیچ استفاده ای نمی شود حالا با یک ورزشکار در این مورد مصاحبه کردیم آقای ا.ش چرا داخل آن بازی نمی کنید : مگه از جونمان سیر شدیم اگه زمین بخوریم بیچار می شیم

*قطعا برای والیبال خوبه؟ برای والیبال هم خوب نیست اون قدر ناهمواری داره توپ را به این بر اون بر جهت می ده

حالا فهمیدید خرج اضافی بود این هم مدرک!!!!!!!!!!

 

در پایان اگر مطلبی طنز دارید برای ما ارسال کنید

.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات